Oxford Shutter 4 Door Sideboard
SKU:
28115BBA-----
Category: Dining Storage
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Storage
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.00905 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 35.63 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 19.7 x 36.6 in |
| Package 1 Weight | 180.78 lbs |
| Package Weight Total | 180.78 lbs |
| Net Weight | 169.76 lbs |
| Weight | 169.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 84 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Oxford |
Contact Us
"*" indicates required fields