Ledro Solid Wood 4dr Cabinet – Cream
SKU:
52010921
Category: Dining Storage
Tags: Classic Home, Cream, Dining Storage
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 82”W x 19”D x 37”H |
|---|---|
| Materials | Mango Wood |
| Colors | Cream |
| Weight | 208 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 4 |
| Shelf Interior Dimensions | 39.375″ x 15.5″ x 15″ |
| Wire Management Holes | 1 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
| Storage Configuration | 4 Door |
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 82 × 37 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ledro |
Contact Us
"*" indicates required fields