Monarch Rattan Back Dining Chair
SKU:
27775STW-----
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Cream, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2111706 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.46 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 20.1 x 26.4 x 41.3 in |
| Package 1 Weight | 52.91 lbs |
| Package Weight Total | 52.91 lbs |
| Net Weight | 46.3 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 38 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Monarch |
Contact Us
"*" indicates required fields