Colorado Dining Chair
SKU:
28699DEB----STD
Category: Chairs & Benches
Tags: Bramble, Chairs & Benches, Green
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.29 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.24 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.2 x 24.4 x 36.2 in |
| Package 1 Weight | 28.66 lbs |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Colorado |
Contact Us
"*" indicates required fields