Bahama Counter Stool W/ Upholstered Seat
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2847104 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.05 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 20.5 x 22.8 x 46.5 in |
| Package Weight Total | 28.66 lbs |
| Net Weight | 22.05 lbs |
| Weight | 22.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 × 44 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Bahama |
Contact Us
"*" indicates required fields