5/0-6/6 Siderails
SKU:
82572
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Platinum Drift, Riverside Furniture, White
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Siderails | Constructed of select hardwood solids and Mango veneers |
|---|---|
| Dimensions | 74.00″W X 01.00″D X 10.50″H |
| Weight | 40.79 lbs |
| Weight | 40.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 74 × 10.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Platinum Drift |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Hepburn |
Contact Us
"*" indicates required fields