5/0-6/6 Side Rails
SKU:
30772
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Brown, Riverside Furniture, White Caps
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Side Rails | Constructed of select hardwood solids and pine veneers |
|---|---|
| 5/0-6/6 Side Rails | Bolt on construction for long lasting strength |
| Dimensions | 82.00″W X 01.00″D X 08.00″H |
| Weight | 24.25 lbs |
| Bolt on construction for long lasting strength | Yes |
| Weight | 24.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 82 × 8 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | White Caps |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
Contact Us
"*" indicates required fields